Keresünk szerviztechnikus kollégát, akinek ismerni kell készség szintjén az általános műszaki szerszámok használatát, és szükséges mechanikai, elektromos ismerettel is rendelkeznie kell.

Az Ön feladatai a következők lesznek:
Sűrített levegős kompresszorok, légtechnika tartozékok karbantartása, szervizelése.
A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

–          Autószerelő, vagy valami hasonló műszaki végzettség, tapasztalat,

–          műszaki beállítottság,

–          önálló munkavégzésre való képesség,

–          tanulási képesség,

–          jó kommunikációs képesség,

–          jó problémamegoldó képesség,

–          igényes munkavégzés és megjelenés,

–          rugalmasság,

–          számítógép mindennapi használata,

–          minimum B kategóriás jogosítvány, belföldi utazás vállalása.

Amit kínálunk:

–          Betanítás,

–          megbecsülés,

–          sok munka,

–          stabil munkáltatói háttér, jó munkakörülmények,

–          versenyképes jövedelem,

–          telefon a munkavégzéshez,

–          céges autó biztosítása, a munkavégzés helyének megközelítésére.

Amennyiben önt érdekli, várjuk a jelentkezését az állásajánlatunkra!
Jelentkezni rövid, fényképes önéletrajzzal az inf@kbelakft.hu e-mail címen lehet.